Minnesota Vikings 33, Buffalo Bills 30 (OT): Jak u licha do tego doszło?

The Wikingowie z Minnesoty Minnesota Vikings rozegrali w niedzielę mecz w sezonie zasadniczym Rachunki bawoleRezultatem był jeden z najbardziej ekscytujących meczów w historii zespołu.

Bramka Grega Josepha z 33 jardów w dogrywce zapewniła różnicę, gdy Wikingowie odnieśli nieprawdopodobne zwycięstwo 33-30 nad Bills na Highmark Stadium po serii wydarzeń, które można określić jako „nieporządne”.

Minnesota objęła wczesne prowadzenie po podaniu przez Kirka Cousinsa do Justina Jeffersona po podaniu z 22 jardów przyziemienia. Jefferson miał 46 jardów przyjęcie wcześniej podczas jazdy, aby ustalić wynik, a Wikingowie objęli wczesne prowadzenie 7-0 niecałe pięć minut później.

Buffalo szybko odpowiedział na ich następną jazdę, z przyłożeniem na 5 jardów przez Devina Singletary’ego, aby wyrównać sytuację na 7-7. Po trzykrotnej przerwie w ataku Vikings, Singletary ponownie znalazł strefę końcową, tym razem z odległości jarda, aby zdobyć wynik 14-7 tuż przed końcem kwarty.

Cousins ​​został następnie przechwycony przez Billsa CB Christiana Benforda, a Bills szybko odzyskał piłkę w czerwonej strefie Minnesoty. Obrona Wikingów w końcu wstała i ograniczyła obrażenia po bramce z pola z 34 jardów Tylera Bassa, zwiększając przewagę do 17-7 na początku drugiej kwarty.

Wikingowie objęli prowadzenie 17-10 w połowie drugiej kwarty na 27-jardowej bramce Grega Josepha. Następnie obrona Wikingów odegrała ważną rolę, gdy pierwszoroczniak Aquilab Evans zmusił się do grzebania, które zostało wycofane przez Camryna Bynuma i przeniesione na terytorium Buffalo.

Buffalo zabrakło jednak 4 i 1 z 28, a Wikingowie nie wykorzystali obrotu. Field, bez sprzeciwu, wszedł do strefy końcowej po podaniu z 11 jardów przyziemienia Josha Allena do Gabriela Davisa i wszedł do szatni w przerwie, aby zwiększyć przewagę do 24-10.

Podczas pierwszego przejazdu Wikingów w drugiej połowie, Cousins ​​rzucił swoje drugie przechwycenie dnia, bezpośrednio w ręce Dane Jacksona, aby zakończyć to, co wyglądało na obiecujący lay-up na to, co byłoby jego najgorszym podaniem dla Wikinga. Głosować.

READ  Protest na kampusie w USA: „Aresztowanie studenta będzie moim ostatnim wspomnieniem ze studiów”

Buffalo powiększył swoją przewagę pod koniec trzeciej kwarty po trafieniu z pola z 45 jardów Tylera Bassa, aby doprowadzić do 27-10 z 1:51 przed końcem trzeciej kwarty. Później Wikingowie otrzymali szybką odpowiedź, gdy Dalvin Cook wziął rękę od Kirka Cousinsa i wykonał całą robotę, biorąc piłkę 81 jardów za przyłożenie. To była najdłuższa jazda w jego karierze, a Wikingowie przegrali 27-17 z półtorej minuty przed końcem trzeciej kwarty.

Wyglądało na to, że Billowie mieli szansę na skrócenie gry, ale na 4 i 2 z linii 7 jardów w Minnesocie Allen przejął podanie w polu punktowym, a Patrick Peterson wybił piłkę. Linia 34 jardów w Minnesocie.

Minnesota zarobiła na obrotach, kończąc długą jazdę 3-jardowym przyziemieniem prowadzonym przez CJ Hamma! Był dodatkowy punkt. . .przeoczył Greg Joseph, co było ogromne, ponieważ sprawiło, że była to gra czteropunktowa, 27-23, a nie czteropunktowa.

Wikingowie zmusili Billów do przegranej, aby odzyskać piłkę, a nadzieja wydawała się stracona na 4. i 18. miejscu na terytorium Wikingów. . .aż Justin Jefferson dokonał największego połowu w historii NFL.

To utrzymało napęd przy życiu, ostatecznie prowadząc do czwartego i gola z wnętrza 1 w grze, którą Jefferson orzekł przed linią bramkową. Kuzyni rzucili się na rozgrywającego i został skazany na krótki dystans do linii bramkowej i chociaż wyglądało na to, że mógł być w środku, była to strata w dół, a oni oddali piłkę Billsowi na mniej niż minutę do uklęknięcia. Poza zegarem.

Ale zamiast tego, Josh Allen złapał strzał pod środkiem, a Eric Kendricks odzyskał luźną piłkę na przyłożenie Wikingów! Zgadza się. . Jakoś Wikingowie objęli nieprawdopodobne prowadzenie 30-27 na 41 sekund przed końcem.

READ  Nie żyje Flacco, sowa, która uciekła z zoo w Central Parku i udaremniła podejrzenia.

Bills wciąż mieli trochę czasu, aby znaleźć się w zasięgu rzutów z pola, i to właśnie zrobili, uderzając Tylera Paza w próbie rzutu z pola z 29 jardów, remisując mecz na 30 i wysyłając grę na dogrywkę.

Minnesota wygrała po dogrywce, a bramka Grega Josepha z pola z 33 jardów dała wynik 33-30 na 3:45 przed końcem. Ale Buffalo dostał kolejny strzał w piłkę nożną i dotarł do linii 20 jardów w Minnesocie, ale Patrick Peterson przechwycił Allena z powrotem w strefie końcowej, aby przypieczętować go dla Wikingów.

Wikingowie przesunęli swój rekord do 8-1 w ciągu roku i poprowadzili swoją zwycięską passę do siedmiu gier i będą gospodarzami Kowboje z Dallas W przyszłym tygodniu w oknie niedzielnego popołudnia. The Bills obniżają swój rekord do 6-3 i będą gospodarzem Cleveland Browns W następnym tygodniu.

Minnesota Vikings wygrali jeden z najgorszych meczów w sezonie zasadniczym w historii drużyny, pokonując Buffalo Bills w dogrywce z końcowym wynikiem 36-30. Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali informacje o grze w tym tygodniu w The Daily Norseman!