Giants wcześnie zastąpili kontuzjowanego Geno Smitha Drew Lockiem i Seahawks

Jedna z największych historii o Kopciuszku w sezonie NFL 2022 może zmienić się w dynię w 2023 roku.

Po zwycięstwie w dziewięciu meczach w zeszłym roku drużyna New York Giants tej jesieni nie wyglądała dobrze i poniedziałkowy wieczór nie był wyjątkiem.

Seattle Seahawks wyglądali na dobrego, średniego przeciwnika dla Giants w czwartym tygodniu, wyszli na prowadzenie 14-3 na początku przerwy zawodów „Monday Night Football” na stadionie MetLife. Seattle strzeliło gola w pierwszej kwarcie po podaniu z 6 jardów od Geno Smitha do DK Metcalfa – a akcja miała miejsce dopiero po tym, jak Mario Edwards pozbawił Daniela Jonesa faulu.

Od początku meczu nie brakowało rzutów karnych i kontuzji. Po zerwaniu ścięgna mięśnia czworogłowego uda w pierwszym tygodniu poprzedniego sezonu Jamal Adams oficjalnie wrócił na boisko w poniedziałkowy wieczór. Adamsowi odmówiono jednak tylko jednej jazdy przed powrotem z powodu wstrząśnienia mózgu po uderzeniu kolanem w kask. Smith wszedł do namiotu medycznego tuż przed przerwą, co spowodowało, że na mecz w jego miejsce wszedł Drew Lock. Pod koniec drugiej kwarty Isaiah Simmons mocno zaatakował Smitha od tyłu przy linii bocznej i nie był z tego powodu zadowolony.

Następnie Kenneth Walker połączył się z Noah Fandem i zdobył 51 jardów, co pozwoliło mu na przyłożenie w ostatnich minutach połowy.

Jak dotąd w tym sezonie Giants przegrali 77-9 w pierwszej połowie. Jako jedyna drużyna w lidze nie dotknęła górnej połowy.

Smith wrócił do gry po przerwie.

Obserwuj Yahoo Sports, gdzie będziemy dostarczać najświeższe informacje, wyniki i kontuzje meczów Giants z Seahawks w programie „Monday Night Football”.