Reklama     +48 22 620 92 04 
www.autotransport.plNowe Truck Assistance z holowaniem do 500 km
Transport drogowy

Nowe Truck Assistance z holowaniem do 500 km

10 kwietnia 2015 r.   |  AS

Operator assistance - związana z niemieckim ADAC firma Starter24, we współpracy z Benefia Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. VIG, wprowadziła na rynek nowy produkt ubezpieczeniowy, skierowany do właścicieli i użytkowników pojazdów ciężarowych.


Warning: getimagesize(http://www.pgt.pl/img_ar/) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /_art.php on line 110

Ubezpieczenie Truck Assistance, dostępne u brokerów ubezpieczeniowych, obejmuje terytorialnie Polskę oraz pozostałe kraje europejskie i oferuje wyjątkowo szeroki zakres ochrony przed skutkami wypadku drogowego. Za atrakcyjną składkę - ceny zaczynają się bowiem od 219 złotych na rok - Klient otrzymuje szereg świadczeń, które pozwolą usunąć skutki wypadku na miejscu zdarzenia, a także odtransportować uszkodzony pojazd do warsztatu naprawczego.

Pakiet Truck Assistance jest rozwiązaniem elastycznym.  Klient może zdecydować o jego zakresie terytorialnym oraz wybrać jeden z wariantów holowania (limity od 150 km do nawet 500 km lub holowanie do najbliższej Autoryzowanej Stacji Obsługi). Wszystkie świadczenia przysługujące Klientowi ograniczone są najwyższą wśród aktualnie oferowanych produktów konkurencyjnych sumą ubezpieczenia – 10.000  euro. To wszystko, uzupełnione świadczeniami dodatkowymi, takimi jak pomoc w przeładunku i dozór przewożonego towaru, czy organizacja płatności za mandat otrzymany poza granicami Polski, czyni z pakietu Truck Assistance wygodne i wszechstronne rozwiązanie wielu problemów kierowcy pojazdu ciężarowego. Ważnym atutem pakietu jest fakt, że zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami na ratunek przyjedzie przedstawiciel największej europejskiej sieci assistance obsługującej pojazdy ciężarowe - Europe Net. W jej skład, poza firmą Starter24, wchodzą m.in. niemiecki ADAC, brytyjski AA czy duński Falck - gwarantując krótkie czasy reakcji na zgłoszenie i profesjonalną obsługę.

Ubezpieczenie dostępne jest dla pojazdów ciężarowych powyżej 3,5 tony DMC - bez ograniczeń wiekowych czy dotyczących przebiegu pojazdu - i jest oferowane niezależnie od innych ubezpieczeń (nie ma konieczności jednoczesnego zakupu AC lub OC). Nie ma również konieczności zakupu minimalnej ilości polis.

W ostatnim wydaniu PGT 06-09/2020 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl