Reklama     +48 22 620 92 04 
www.autotransport.plDodatkowy kurs na trasie z Warszawy do Budapesztu od września
Transport drogowy

Dodatkowy kurs na trasie z Warszawy do Budapesztu od września

24 sierpnia 2015 r.   |  AS

Lux Express wprowadza od września dodatkowy kurs na trasie Warszawa-Kraków-Budapeszt. To odpowiedź na bardzo duże zainteresowanie podróżnych nowym i bardzo komfortowym połączeniem do stolicy Węgier. Promocyjne bilety są już dostępne na stronie internetowej przewoźnika, a ich ceny zaczynają się od 35 złotych. Jesteśmy wygodną alternatywą wobec podróży pociągiem lub samolotem – podkreślają w Lux Expressie.


Warning: getimagesize(http://www.pgt.pl/img_ar/) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /_art.php on line 110

Na początku sierpnia siatka połączeń międzynarodowych Lux Expressu powiększyła się o kolejną destynację – komfortowe autobusy DAF-Irizar wyjechały na trasę Warszawa – Kraków – Budapeszt. Nowe połącznie idealnie wpisało się w oczekiwania podróżnych, dlatego przewoźnik postanowił dodać jeszcze jeden kurs dziennie. Promocyjna cena za przejazd z Krakowa do Budapesztu wynosi 35 złotych, zaś z Warszawy do stolicy Węgier – 45 złotych. Autokary odjeżdżają z przystanków Warszawa, Metro Marymont, Kraków Dw. Autobusowy oraz Budapeszt, metro Népliget. Podróż pomiędzy Warszawą i stolicą Węgier trwa około 11 h 35 min, natomiast z Krakowa do Budapesztu około 7 h.

Nowe połączenie do Budapesztu zostało szybko docenione przez naszych klientów z uwagi na wysoki komfort podróży i bardzo atrakcyjną cenę. Podróż autobusem jest tańsza niż korzystanie z samolotu lub pociągu, zwłaszcza gdy wyjazd planujemy z niewielkim wyprzedzeniem czasowym. Duże zainteresowanie połączeniem to także dowód, że w powiedzeniu Polak, Węgier dwa bratanki jest sporo prawdy – mówi Hannes Saarpuu, Prezes Lux Express Group.

W ostatnim wydaniu PGT 06-09/2020 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl