Reklama     +48 22 620 92 04 
www.autotransport.plBezpieczny parking w drodze do Wlk. Brytanii
Transport drogowy

Bezpieczny parking w drodze do Wlk. Brytanii

11 maja 2015 r.   |  Promy24.com

Niedaleko portu w Dunkierce powstał nowy bezpieczny parking, który może pomieścić 250 pojazdów ciężarowych. Parking jest strzeżony i monitorowany przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Koszt budowy inwestycji to 2,5 miliona euro.


Warning: getimagesize(http://www.pgt.pl/img_ar/) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /_art.php on line 110

DK Trucks Park znajduje się tuż przy autostradzie A16, sześć kilometrów od terminala przepraw promowych DFDS w Dunkierce.

Parkingu strzeże 40 kamer wysokiej rozdzielczości, a jego wyposażenie to pokój wypoczynkowy z ekspresem do kawy i telewizorem, toaleta, prysznic, pralnia samoobsługowa oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.

Inwestycję za 2,5 miliona euro obsługuje zespół składający się z sześciu pracowników. Parking jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie ze strony firm transportowych na bezpieczne parkingi w dobie rosnącego ryzyka kradzieży i zagrożeń stwarzanych przez nielegalnych imigrantów próbujących dostać się do Wielkiej Brytanii.  

W ostatnim wydaniu PGT 06-09/2020 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl