www.autotransport.pl5000 ciężarówek
Transport drogowy

5000 ciężarówek

22 kwietnia 2016 r.   |  AS

Firma TB Trucks & Trailer Serwis Sp. z o.o., autoryzowany dealer DAFa, w swoim oddziale w Rzgowie wydała 5000. ciężarówkę. Właścicielem pojazdu jest firma ZPUE S.A. z Włoszczowy.

5-tysięcznym pojazdem okazało się podwozie DAF FAR XF460 z rzadko spotykaną zabudową ze specjalnym mocowaniem dla wózka widłowego (podwieszonego za zabudową). Wózek MOFFETT pozwala na rozładunek pojazdu praktycznie w każdym dowolnym miejscu wskazanym przez zleceniodawcę.

Firma ZPUE S.A. posiada w swojej flocie 8 samochodów ciężarowych, wszystkie to pojazdy DAF. Współpracuje z firmą TB od 2013 r. ZPUE S.A. zajmuje się produkcją urządzeń do linii kablowych i napowietrznych, takie jak: kontenerowe stacje transformatorowe, rozdzielnice średniego napięcia, rozdzielnice niskiego napięcia, słupowe stacje transformatorowe i aparatura do linii napowietrznych. Zatrudnia ponad 2000 osób. Ma swoje oddziały na Ukrainie i w Czechach. W Polsce poza siedzibą we Włoszczowej, ma fabryki w Gliwicach oraz Katowicach.

TB Trucks & Trailer Serwis Sp. z o.o. jako autoryzowany dealer sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych marki DAF działa na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego. Firma należy do grupy Van Tilburg-Bastianen, jednego z najstarszych dealerów DAFa w Holandii, a na polskim rynku działa od stycznia 2007 roku. Jako autoryzowany dealer marki DAF firma posiada obecnie pięć obiektów serwisowych: w Wolicy k/ Warszawy, Wyszkowie, Rzgowie k/Łodzi, Białej Podlaskiej i Wyszkowie.

[ info prasowe ]

W ostatnim wydaniu PGT 27-30/2019 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl